Sarı Otomotiv Hakkında

Sarı Otomotiv Hakkında

Sarı otomotiv kurulduğu günden bu yana araçlara bakım ve onarım hizmeti sunan bir yetkili araç servisidir. Servis içerisinde aktif olarak çalışan birçok bakım ünitesi vardır.

Bu ünitelerin başında ise alanında eğitim almış nitelikli elamanlar bulunmaktadır. Bu elemanlar ile araç bakım hizmetleri 7/24 sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. 
 
Yetkili Bakım Servisi
 
Sarı otomotiv, her marka model araca hizmet veren bir yetkili servistir. Bu anlamda pek çok araç sahibine ev sahipliği yapmaktadır. Servisin içerisinde her arıza ve hasara yönelik oluşturulmuş bakım üniteleri vardır. Bu bakım üniteleri yetkili servis, onaylı ekipmanlar ve ürünler ile gerçekleştirilmektedir. 
 
Araçların bakım konusunda dikkat etmesi gereken tek şey, yetkili bir servisin aracı, kontrol etmesi ve bakım yapmasıdır. Firma olarak araç sahiplerine bu güveni, yapmış olduğumuz işlerle ve köklü geçmişin vermiş olduğu tecrübeyle kanıtlamaktayız. 
 
Yenilikçi Çalışma 
 
Bir araç servisinin kendini sürekli olarak yenilemesi yapılan işlerin iyi çıkması açısından önemlidir. Bizde firma olarak sürekli kendimizi yenilemekte ve çıkan yenilikleri bünyemize ekleme konusunda etkin olarak çalışmaktayız. 
 
Uzman Kadro
 
Araç bakım hizmetleri sırasında donanımlı ekipman desteği ile hizmet vermekteyiz. Ancak donanımlı ekipmanın dışında uzman bir kadronun hizmeti yönetmesi de oldukça önemlidir. Biz de bunu servisin her bölümünde aktif olarak araç sahiplerine vermekteyiz. 
 
Hizmet sırasında güler yüzlü ve doğru bilgi veren uzmanlarımız ile hizmetlerimize 7/24 devam etmekteyiz.